Budowa saun – kontakt z SF Piotr Jankowski

Zajmujemy się budową saun o wymiarach standardowych. Realizujemy także projekty indywidualne a tworzone przez nas sauny na wymiar dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest optymalne wykorzystanie powierzchni oraz dostosowanie oferty do możliwości finansowych Klienta. Wnętrza saun wykonujemy z różnych gatunków drewna, w tym miedzy innymi z jodły kanadyjskiej, świerku skandynawskiego, cedru, drewna osikowego, lipy. Wykonujemy zarówno sauny z klasycznym piecem na drewno lub piecem elektrycznym. W ofercie dostępne są także nowoczesne sauny na podczerwień. Ponadto zajmujemy się również dystrybucją pieców do saun, generatorów pary oraz innego wyposażenia przeznaczonego do kabin różnego rodzaju.

Akcesoria do saun dostępne w naszej ofercie cieszą się dużą popularnością wśród Klientów a ich wysokie parametry techniczne świadczą o jakości i niezawodności.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Mogą się z nami Państwo skontaktować również drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.

Dane kontaktowe:
linia

SF Sauny Fińskie
ul. Bartycka 26
00-716 Warszawa
pawilon 16A, stoisko 810B

tel: (022) 851 13 74
tel kom: 602 652 319
tel kom: 785 871 702

15 + 5 =

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.saunyfinskie.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SF PIOTR JANKOWSKI, Bartycka 26 pawilon 16a stoisko 810b 00-716 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@saunyfinskie.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny