Projektowanie i budowa saun w Warszawie – kontakt z firmą

SF Piotr Jankowski to firma z Warszawy, która zajmuje się budową saun oraz dystrybucją akcesoriów dodatkowych do tych konstrukcji. Jako renomowany producent saun wykonujemy sauny na zamówienie. Dostarczamy Państwu sauny z piecem oraz nowoczesne sauny infrared. Ponadto zajmujemy się również dystrybucją pieców do saun, generatorów pary oraz innego wyposażenia przeznaczonego do kabin różnego rodzaju.

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Mogą się z nami Państwo skontaktować również drogą telefoniczną lub za pomocą formularza kontaktowego.

Dane kontaktowe:
linia

SF Sauny Fińskie
ul. Bartycka 24/26                     Pawilon BARTICO 30A               Stoisko 30                                   00-716 Warszawa

tel kom: 602 652 319
tel kom: 785 871 702

2 + 10 =

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.saunyfinskie.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SF PIOTR JANKOWSKI, Bartycka 26 pawilon 16a stoisko 810b 00-716 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@saunyfinskie.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny