Sauny infrared i parowe – nasze realizacje

Sauny fińskie

linia

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje. Jako firma specjalizująca się w produkcji saun fińskich możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. W trakcie prowadzenia naszej działalności zrealizowaliśmy mnóstwo projektów zarówno saun klasycznych, jak też nowoczesnych produktów o minimalistycznym wyglądzie i niezawodnym wyposażeniu, takich jak sauna na podczerwień.

Wszystkie kabiny saun fińskich oraz kabiny infrared wykonujemy na indywidualne zamówienie i na wymiar. Dzięki temu możliwe jest optymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni przeznaczonej na budowę sauny. Korzystamy wyłącznie z materiałów o doskonałych parametrach technicznych. Możemy pochwalić się również szerokim wachlarzem rozwiązań konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Jako doświadczony producent saun możemy Państwu zagwarantować najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Możemy stworzyć saunę dobraną pod względem wymiarów i kształtu do każdego pomieszczenia oraz terenu na zewnątrz. Z naszą pomocą zaaranżują Państwo wymarzoną przestrzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią oraz do kontaktu z nami. Dajemy stuprocentową gwarancję satysfakcji.

Prezentujemy Państwu zdjęcia saun fińskich naszego autorstwa. Jako producent saun jesteśmy w stanie wykonać dowolną saunę na wymiar, adaptując każdą przestrzeń (wnękę, łazienkę, poddasze, etc.). W naszej ofercie znajdują się również wolnostojące sauny idealne do postawienia na balkonie lub tarasie, które oczywiście również wykonujemy na wymiar. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Wnętrza saun wykonujemy z cedru, jodły kanadyjskiej, świerku skandynawskiego, drewna osikowego, lipy a także z drewna termo, z przeszkleniami lub bez. Oferujemy sauny z klasycznym piecem na drewno, lub piece elektryczne do sauny suchej lub piece typu combi oraz nowoczesne sauny na podczerwień. Sauny mogą dodatkowo być wyposażone w rożki solne, które dodatkowo jonizują powietrze w saunie oraz oświetlenie do koloroterapii gdzie światło kolorowe w saunie pozwala zmienić nastrój w saunie, określonym kolorom zostały przypisane następujące działanie: czerwony pobudza i stymuluje, niebieski stymuluje marzenia, żółty rozjaśnia i wyzwala swobodną atmosferę, zielony odpręża i regeneruje.