O nas – SF Piotr Jankowski Warszawa

Działamy
od 1991 roku

Firma SF Piotr Jankowski to producent saun z Warszawy. Na rynku działamy nieprzerwanie od roku 1991, bazując wyłącznie na polskim kapitale. Sauny to dla nas wielka pasja, którą każdego dnia rozwijamy. Cieszymy się, że możemy zapewniać Państwu komfortowe i oryginalne elementy wyposażenia.

Każda sauna na wymiar jest projektowana wyłącznie przez nas samych i zgodnie z życzeniami Klienta. Oprócz tworzenia projektów i budowania saun, zajmujemy się również kompleksowym wyposażaniem saun fińskich, saun na podczerwień i łaźni parowych. Na każdym etapie współpracy służymy Państwu fachową pomocą.

Polecamy zarówno nasze tradycyjne sauny na piec, jak i innowacyjne kabiny infrared, których działanie oparte jest na promiennikach podczerwieni.

\

Budowa sauny fińskiej na wymiar

 

Sauna na wymiar to coraz bardziej pożądany produkt. Dzięki nam także Państwo mogą cieszyć się tym niepowtarzalnym elementem wyposażenia. Specjalizujemy się w produkcji kabin saun fińskich wolnostojących oraz wbudowanych w pomieszczenie.

Dzięki naszej różnorodnej ofercie możemy zaproponować Klientom najlepsze rozwiązania uwzględniające zarówno ich oczekiwania, jak też budżet przewidziany na budowę sauny.

\

Części i akcesoria do sauny

 

Jako producent saun prowadzimy również dystrybucję produktów czołowych fińskich i szwedzkich firm. W naszej ofercie znajdą Państwo takie rozwiązania jak:

  • wytwornica pary do sauny,
  • kwarcowe promienniki,
  • piece do sauny,
  • osprzęt do łaźni parowych,
  • systemy oświetlenia światłowodowego,
  • akcesoria do saun

 

 

Zapraszamy do współpracy

Łaźnia parowa ani sauna fińska nie mają przed nami tajemnic. Doświadczenie, jakie zdobywaliśmy przy realizowaniu zamówień zarówno w Polsce, jak i w ojczyźnie sauny – Finlandii, gwarantuje najwyższą jakość oraz profesjonalne wykonanie każdej konstrukcji. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień.