Prezentacja naszych realizacji saun infrared

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle popularne i doceniane na rynku sauny infrared. To innowacyjne konstrukcje produkowane na wymiar. Zostały stworzone z myślą o osobach, które z różnych powodów nie przepadają za tradycyjną sauną lub nie mogą z niej korzystać ze względu na wskazania medyczne, ale cenią sobie dobrodziejstwa, jakie płyną z naturalnych sposobów oczyszczania organizmu z toksyn. Kabiny infrared wykorzystują specjalne promienniki podczerwieni, które oddziałują bezpośrednio na ciało, a nie na powietrze wewnątrz sauny. Promienniki kwarcowe do sauny to serce saun na podczerwień. Mają one pełny zakres działania fal IR (IR-A, IR-B oraz IR-C). Emitują promieniowanie podczerwone, dzięki czemu nie wydzielają niebezpiecznych dla zdrowia i skóry promieni UV. Temperatura w saunach infrared utrzymuje się na poziomie 45-60°C, co powoduje, że użytkownicy czują przyjemne ciepło i mogą spędzać w nich więcej czasu.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż ledów fioletowych do sauny?

Nasza firma proponuje wiele dodatkowych akcesoriów przeznaczonych do saun. Wśród nich znajduje się specjalne oświetlenie ledowe, które może mieć zmienną kolorystykę. Takie światła z pewnością umilą Ci pobyt w saunie, tworząc w niej przyjemną atmosferę. Prawdziwym hitem są ledy fioletowe do saun, które sprawiają, że możesz rozkoszować się nie tylko dobroczynnym działaniem sauny, ale również koloroterapii.

Kolor fioletowy jest stosowany w koloroterapii po to, aby zwiększyć produkcję białych krwinek, pobudzić działanie systemu immunologicznego oraz ogólnie wzmocnić cały organizm. Ledy fioletowe do saun sprawdzą się doskonale u osób, które chciałyby:
• wyregulować poziom hormonów,
• zredukować nawracające bóle głowy,
• zmniejszyć napięcie, zniwelować stres i uspokoić nerwy,
• zwalczyć bezsenność,
• uspokoić serce,
• pozbyć się problemów ze śledzioną,
• zmniejszyć obrzęki i opuchliznę,
• zwalczyć żylaki,
• zminimalizować szumy uszne.

Dowiedziono, iż naświetlanie kolorem fioletowym przyspiesza także odtruwanie organizmu, wspomaga walkę z pasożytami oraz leczenie uzależnień. Ledy fioletowe do sauny pomogą Ci szybko się odprężyć i osiągnąć stan głębokiego relaksu. Fioletowe oświetlenie sprzyja bowiem medytacji oraz korzystnie wpływa na mózg, wspomagając go w stanach przemęczenia oraz intensywnego wysiłku umysłowego.
Prawdziwy relaks jest teraz dostępny na wyciągniecie ręki. Zapraszamy do składania zamówień.