Sprzedaż saun

Firma SF Sauny Fińskie zajmuje się sprzedażą saun produkowanych na wymiar. Dostępny jest szeroki wybór saun fińskich, saun infrared, łaźni rzymskich oraz ich wyposażenia. Do saun na podczerwień polecamy promienniki infrared, które charakteryzują się wieloma zaletami wpływającymi poprawę stanu skóry i nastroju osoby korzystającej z sauny.

W sprzedaży znajduje się każdy wymiar sauny zewnętrznej i wewnętrznej. Sauny można montować w domach, mieszkaniach, w ogrodach, na tarasach i balkonach. Zajmujemy się projektowaniem, produkowaniem oraz montażem saun, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom rozwiązania najwyższej jakości, spełniające ich oczekiwania. Obsługujemy osoby prywatne, salony SPA i wellness oraz hotele.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, pozwalające na tworzenie unikalnych rozwiązań. Możemy zaproponować rozwiązania do małych oraz nieustawnych pomieszczeń – na przykład poddasza. Doradzamy w wyborze kształtu i rozmiaru sauny, układu ławek oraz rodzaju drewna.

W jakich wariantach sprzedawane są sauny?

Każdy model sauny możemy dopasować do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Elementy doposażenia saun pochodzą od sprawdzonych, renomowanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Do każdego wariantu sauny zaprojektowanej na wymiar jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe akcesoria, na przykład oświetlenie pomaga w koloroterapii i osiągnięciu głębszego poziomu odprężenia czy głośniki, pozwalające umilać sesję w saunie odpowiednio dobraną muzyką.

Układ paneli ściennych może być dowolnie komponowany.