Sprzedaż saun na wymiar

Firma SF Sauny Fińskie zajmuje się sprzedażą saun produkowanych na wymiar. Dostępny jest szeroki wybór saun fińskich, saun infrared, łaźni rzymskich oraz ich wyposażenia. Do saun na podczerwień polecamy promienniki infrared, które charakteryzują się wieloma zaletami. Przede wszystkim pozwalają one poprawić stan skóry oraz nastrój osób korzystających z sauny, a także pomagają zrzucić zbędne kilogramy i wysmuklić sylwetkę.

Naszym klientom oferujemy zarówno sauny zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Produkujemy sauny wolnostojące i wbudowane. Realizujemy projekty w różnych wymiarach tak, aby były one optymalnie dopasowane do potrzeb i wymagań użytkowników. Sauny można montować w domach, mieszkaniach, ogrodach, na tarasach i balkonach. Świadczymy kompleksowe usługi: projektujemy, produkujemy i montujemy sauny. Działamy na rynku saun od 1991 roku, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie i rozległą wiedzę. Naszym klientom oferujemy wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości. Obsługujemy osoby prywatne, salony SPA i wellness oraz hotele.

Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalające na tworzenie działających niezawodnie, trwałych saun, które służą użytkownikom przez długie lata, podnosząc ich jakość życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niewiele osób dysponuje dużymi metrażami, dlatego dysponujemy innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają zagospodarować nawet małe i nieustawne przestrzenie (np. na poddaszu). Doradzamy w wyborze kształtu i rozmiaru sauny, układu ławek oraz rodzaju drewna.

W jakich wariantach sprzedawane są sauny na zamówienie?

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą saun na wymiar. Chcemy, aby każda osoba chcąca regularnie korzystać z ich dobrodziejstw, miała taką szansę. Każdy model sauny możemy dopasować do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Elementy doposażenia saun pochodzą od sprawdzonych, renomowanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Do każdego wariantu sauny zaprojektowanej na wymiar jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe akcesoria. Dobrym przykładem jest specjalistyczne oświetlenie, które pomaga w koloroterapii i osiągnięciu głębszego poziomu odprężenia. W Twojej saunie możemy także zainstalować głośniki, dzięki którym we wnętrzu będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki, a pobyt w saunie będzie jeszcze przyjemniejszy.

Układ paneli ściennych może być dowolnie komponowany.