Sauny na wymiar

Sauny na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz optymalne zaprojektowanie wnętrza sauny. Każda z saun wyprodukowanych w naszej firmie jest niepowtarzalna.

Po wybraniu miejsca, w którym ma zostać zbudowana sauna, najlepiej skontaktować się z naszym przedstawicielem, który wskaże potencjał miejsca i zaproponuje najnowocześniejsze rozwiązania, na przykład drzwi do sauny lub promiennik infrared montowany w saunie na podczerwień. Doradcy SF Sauny fińskie pomogą także w wyborze odpowiedniego pieca do sauny tradycyjnej.

Następnym krokiem jest ustalenie szczegółów – ogromną zaletą saun na wymiar jest możliwość indywidualnego rozplanowania każdego elementu i detalu.

Po wyprodukowaniu wszystkich elementów sauny i jej wyposażenia oraz przejściu krótkiego szkolenia można korzystać z sauny.

Jak wybrać odpowiednią saunę na wymiar?

Przy wyborze sauny należy kierować się najlepszymi jakościowo, odpornymi na wilgoć i temperaturę materiałami. Szeroka oferta drewna, z którego wykonujemy sauny na wymiar, pozwala na dopasowanie desek do własnej estetyki.

Na każdym etapie procesu tworzenia sauny na wymiar, służymy poradą i konsultacją. Zależy nam, żeby gotowy produkt w całości spełniał oczekiwania Klientów. Własna sauna na wymiar w domu to nie tylko sposób na wykorzystanie miejsca, ale również gwarancja głębokiego odpoczynku, zwiększenie wydajności organizmu oraz poprawa stanu skóry.