Nasze realizacje

Sauny fińskie

linia

Firma SF Piotr Jankowski specjalizuje się w projektowaniu i budowie saun fińskich tworzonych na wymiar. Wykonujemy wysokiej jakości sauny suche fińskie gdzie temperatura dochodzi do 120*C przy wilgotności w granicach 10-20% oraz półparowe z piecami z generatorami pary gdzie wilgotności może dochodzić do 60% przy temperaturze 60*. Tworzymy również łaźnie parowe gdzie wilgotność wynosi 100% i temperatura 40-45*C oraz sauny na podczerwień gdzie temperatura wynosi w granicach 45-55*C. Jesteśmy w stanie stworzyć saunę dopasowaną wymiarami i kształtem do każdego pomieszczenia, jak i do Państwa potrzeb. W naszej ofercie po za saunami na wymiar znajdują się również sauny zewnętrzne, które również robimy na wymiar. Zapraszamy do kontaktu z nami a gwarantujemy 100% satysfakcję.

Prezentujemy Państwu zdjęcia saun fińskich naszego autorstwa. Jako producent saun jesteśmy w stanie wykonać dowolną saunę na wymiar, adaptując każdą przestrzeń (wnękę, łazienkę, poddasze, etc.). W naszej ofercie znajdują się również wolnostojące sauny idealne do postawienia na balkonie lub tarasie, które oczywiście również wykonujemy na wymiar. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Wnętrza saun wykonujemy z cedru, jodły kanadyjskiej, świerku skandynawskiego, drewna osikowego, lipy a także z drewna termo, z przeszkleniami lub bez. Oferujemy sauny z klasycznym piecem na drewno, lub piece elektryczne do sauny suchej lub piece typu combi oraz nowoczesne sauny na podczerwień. Sauny mogą dodatkowo być wyposażone w rożki solne, które dodatkowo jonizują powietrze w saunie oraz oświetlenie do koloroterapii gdzie światło kolorowe w saunie pozwala zmienić nastrój w saunie, określonym kolorom zostały przypisane następujące działanie: czerwony pobudza i stymuluje, niebieski stymuluje marzenia, żółty rozjaśnia i wyzwala swobodną atmosferę, zielony odpręża i regeneruje.