kabina sauny infrared

Sauny infrared – Warszawa i okolice

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle popularne i doceniane na rynku sauny infrared. To innowacyjne konstrukcje produkowane na wymiar, stworzone z myślą o osobach, które z różnych powodów nie przepadają za tradycyjną sauną, ale cenią sobie dobrodziejstwa, jakie płyną z naturalnych sposobów oczyszczania organizmu z toksyn. Kabiny infrared wykorzystują specjalne promienniki podczerwieni, które oddziałują bezpośrednio na ciało, a nie na powietrze wewnątrz sauny.

Prawdziwy relaks jest teraz dostępny na wyciągniecie ręki. Zapraszamy do składania zamówień.

sauna

Sauna na tarasie i balkonie – stylowe sauny zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się również wolnostojące sauny idealne do postawienia na zewnątrz. Marzy się Państwu sauna na tarasie lub sauna na balkonie? Dzięki naszej firmie te pragnienia mogą się spełnić.

Dostarczymy Państwu wysokiej jakości produkty na wymiar, dopasowane idealnie do estetyki i ogólnej specyfiki danej przestrzeni. Dzięki temu relaks na świeżym powietrzu nabierze zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru. To świetna opcja dla osób, które lubią imponować swoim gościom lub po prostu cenią sobie oryginalny wypoczynek w zaciszu własnego domu.

Zapraszamy do współpracy!

Rzymska łaźnia parowa – Warszawa i okolice

Jeśli łaźnia parowa to produkt, jakiego Państwo poszukują, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Łaźnie Rzymskie wykonujemy na zamówienie.

W łaźni wilgotność powietrza wynosi ok. 100%, a temperatura – od 40 do 55°C. Wysoka wilgotność powietrza obniża napięcie mięśni i relaksuje umysł. Ciało staje się odprężone, nawilżone i oczyszczone. Dla porównania, sauny infrared wytwarzają wilgotność na poziomie ok. 5-25% przy podobnej temperaturze.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na fińskie łaźnie parowe.